13 Kasım 2011 Pazar

Haftasonu Seçeneği: MATSUSPA

                                        Yeni yerler  keşfetmeyi seviyoruz.  Bu hafta sonu da  İstanbul  Polonezköy de  bulunan  Matsuspaya  gitmeye  karar   verdik. Evimizden  üç saat  süren yolculuktan  sonra  bu yere vardık. Oldukça  sessiz, ağaçların ortasında  bir yer.  Oda  kahvaltı çalışıyorlar. 1  gece kalıp kafa dinlemek uygun. Ama  fiyatlarına göre  hizmet kalitesi  düşük. Aynı  paraya  dah  güzel yerlerde  kalınabilir..İşte oradan  görüntüler....
17 yorum:

 1. Harika bir yermiş ! Daha önce hiç duymamıştım. Bi araştırayım bende :)

  YanıtlaSil
 2. Aa çok güzel görünüyor, mekan konuşuyormuş..

  Sevgiler,

  Bengi

  YanıtlaSil
 3. muhteşem bir mekan
  ama hizmet pek iyi değil diyorsun :S

  YanıtlaSil
 4. İsmi büyü gibi. Mekan hoş. Fakat hizmet kalitesi iyi değilse hepsi boş. :)

  YanıtlaSil
 5. didem,size yakın.yani istanbula.ama kışın çocukla giderseniz canı sıkılabilir..

  YanıtlaSil
 6. valla görüntüler güzel de ayrıntı yok.o paraya da bunu arıyorsun.ben de bir daha gitmem zaten:))

  YanıtlaSil
 7. Çok güzel bir yermiş ama hizmet kalitesinin eksikliği bu güzel ortamı baltalar..

  YanıtlaSil
 8. Guzel bir yermis, Hawaii adalari gorunumunde :)

  YanıtlaSil
 9. esasında görüntüler güzel ama hizmet çok önemli tabi..

  YanıtlaSil
 10. İşte ben de tam da buna kızıyorum Buketcim,görsel olarak herşey tamam ama gittin mi ordan alman gereken hissi ,içtenliği, sıcaklığı,özentiyi yani görüntüde vaadettikleri hiçbirşeyi bulamıyorsun.Bir film setindeymiş gibi dekorasyona bakıp çıkıyorsun.Bir çok restoranda da aynı durum söz konusu,butik otelde de.Ruh yok :)

  YanıtlaSil
 11. buranın fiyat & hizmet korelasyonunu ben de merak ediyordum. pek değmeyecek bir yer anladığım kadarıyla. paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 12. Günaydınlar güzel bir hafta dilerim. böyle yerleri bende çok severim fakat hizmette beklerim doğrusu. fiyatları ve hizmeti konusunda biraz ayrıntıli bilgi verir misin mahzuru yoksa..kocaman sevgiler.

  YanıtlaSil
 13. Biz bayramda polonezköye gidelim gidelim dedik (1 saatlik mesafede) yine bir atalet geldi üzerimize gidemedik bu postu görünce bir kez daha ayıpladım kendimi :// fotolardan ortam çok güzel gözüküyor Buket'cım ama bu butik konseptin ücretini tahmin edebiliyorum, karşılığında memnuniyet yaratamıyorsa bir kerelik gidilecek bir yer olmaktan öteye geçemez haklı olarak...

  YanıtlaSil
 14. fiyat oda kahvaltı 350 tl ..iki kişi tabiki. akşam yemeğinde fazla çeşit yok. oda görünüm, temizlik ,iyi değildi.merak ediyordum, gittim,fazla b,r özellik yok..

  YanıtlaSil
 15. sevgili giz, woolf hem dönemin aykırı kadınlarından olması, hem edebiyata yeni akım getirmesi hem de içinde bulunduğu bunalımından etkilenmem ve kendime yakın bulmamdan ben de severim.sonumuz aynı olmasın da :)
  saatler filmini seyretmişmiydin??

  YanıtlaSil
 16. mekan ve fotoğraflar konuşuyor. içim ısındı bu soğuklarda:)

  sevgiyle.
  t

  YanıtlaSil
 17. çok sevdim... bende gitmek istiyorum..

  YanıtlaSil

Tasarım:Sawako Kuronuma